این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
• ...
دیدار سرکار خانم دکتر فاطمه مهاجرانی ودکترمهری چنگی آشتیانی با "دکتر فروغ السادات بنی هاشم مشاور وزیر ومدیرکل امور زنان روستایی"
صبح روز نوزدهم بهمن ماه سرکار خانم دکتر مهاجرانی ریاست جشنواره به همراه سرکار خانم دکتر مهری چنگی آشتیانی دبیراجرایی جشنواره روستا با سرکار خانم "دکتر فروغ السادات بنی هاشم مشاور وزیر ومدیرکل امور زنان روستایی" ملاقات نمودند. دراین دیدار راهکارهای اجرایی جشنواره و تعامل بین دانشگاه و روستاییان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
1395/11/20 ادامه مطلب


دیدار سرکار خانم دکتر فاطمه مهاجرانی و سرکار خانم دکتر مهری چنگی آشتیانی با خانم کشاورز از مسولین صندوق کار افرینی امید
در تاریخ دوازدهم بهمن ماه سرکار خانم دکتر مهاجرانی و دکتر چنگی آشتیانی با خانم کشاورز از مدیران صندوق کار افرینی ملاقات نمودند و پیرامون بهتر برگزار شدن جشنواره ملی دستاوردهای دانشگاهی در کار افرینی روستا بحث و تبادل نظر شد و مصوب شد به "ایده های برتر در کار افرینی روستا" که در جشنواره روستا معرفی گردد؛ صندوق کار افرینی وام کار افرینی باسود "چهاردرصد" بدهند و همچنین صندوق کار افرینی حضور جدی خود را در جشنواره اعلام نمودند.
1395/11/19 ادامه مطلب


برگزاری سومین جلسه "شورای سیاست گذاری اولین جشنواره ملی دستاوردهای دانشگاهی درکار آفرینی روستا"
سومین جلسه "شورای سیاست گذاری جشنواره ملی دستاوردهای دانشگاهی در کار آفرینی روستا"در تاریخ 29 دیماه در دانشکده شریعتی با حضور مهندس ناصرزرگر (معاون محترم سرمایه گذاری، فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور)، مهندس کامران کلانی (مدیرکل محترم امور فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور)، دکتر ایرج گودرزنیا (ریاست محترم هیئت مدیره انجمن فناوریهای بومی ایران)، مهندس حاجی شیزری (مدیرکل دفتر توسعه و ترویج صنایع دستی ایران)، دکترسید اکبرکساء (مدیرعامل و رییس هیئت مدیره مؤسسه خیریه امام علی (ع))، دکتر بهمن حاجی پور (عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی)، فاطمه فکوریان (مشاور و مسئول امور بانوان خانواده فرمانداری ویژه شهرستان ری)، نسیم قدس (رییس اداره آموزش دفتر توسعه کار آفرینی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی)، مرجان آقاجانزاده هوشیار (عضو هیئت مدیره انجمن ملی زنان کارآفرین و عضو هیئت مدیره اتاق مدیران زن کشور)، سیده مینا رییس زاده (دبیر شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی کارآفرینی وزارت آموزش و پرورش)، اکرم السادات میرباقری (مسئول اداره کار آفرینی وزارت جهاد کشاورزی) برگزار شد.
1395/10/29 ادامه مطلب


اولین جلسه کمیته علمی جشنواره ملی "دستاوردهای دانشگاهی در کارآفرینی روستا"
در این جلسه محورهای پیشنهادی جشنواره، تناسب اهداف جشنواره با موضوعات، انتخاب کمیته علمی برای هر یک از محورها ،موضوعات کارگاهها، بخش جنبی جشنواره مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در پایان تاریخ جلسه بعدی مشخص گردید.
1395/07/19 ادامه مطلب


 درج جشنواره امام رضا(ع) و جشنواره ملی روستا در دو سامانه سیویلیكا و سیمپوزیا
به اطلاع می رساند، اخبار اولین جشنواره ملی دستاوردهای دانشگاهی در کارآفرینی روستا و چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، در دو سامانه سیویلیکا و سیمپوزیا، درج گردیده است.
1395/06/21 ادامه مطلب


نشست صمیمی دكتر رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم كشوربا دانشجویان دانشكده شریعتی
نشست صمیمی دکتر رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، با دانشجویان دانشکده شریعتی روز یکشنبه 13/4/95 در دفتر ریاست دانشکده برگزار شد. این مراسم با حضور دکتر شفیعی، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای و هیات همراه، دکتر مهاجرانی، رئیس دانشکده و معاونین ایشان، دکتر رخشانی مهر مدیر کل نظارت بر طرحهای عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر ایرجی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برگزار شد.
1395/04/13 ادامه مطلب


 جلسه ای با مسولين جهاد كشاورزی با حضور دبير جشنواره
در تاريخ بيست و دوم خرداد ماه جلسه ای با مسولين جهاد كشاورزی با حضور دبير جشنواره سركار خانم دكتر مهاجرانی و سركار خانم مير باقری و خانم بنكدار و سركار خانم دكتر آشتيانی در سازمان تحقيقات و ترويج كشاورزی و منابع طبيعی برگزار گرديد.
1395/03/23 ادامه مطلب


  پیام دبیر جشنواره سرکار خانم دکتر مهری چنگی آشتیانی
در عصر ظهور اقتصادهای دانش بنیان، فرایند تغییر و تحول مستمر و پرشتاب از عمده ترین جریان های حاکم بر حیات بشری و از مهمترین مشخصات بارز آن به شمار می رود. فرایند کارآفرینی و خلاقیت که اساس و بستر ساز تغییر و تحول و دگرگونی است، نقش بسیار بنیادین و تعیین کننده ای در این زمینه ایفا می کند. بنابراین جوامع و سازمان هایی که نتوانند خود را با این تغییر و تحول شتابان وفق دهند، از قافله عقب می مانند و مجبور به ترک صحنه می باشند. لذا امروزه تمامی سازمان ها، شرکت ها و جوامع سعی می کنند تا این فرایند را بخوبی درک و آن را پیاده نمایند. جوامع روستایی نیز همچون سایر جوامع باید بتوانند این فرایند و ابزارها و الزامات آن را بخوبی بشناسند و منابع و فرصت های خود را بدست کارآفرین و کارآفرینان بسپارند. لذا یکی از مهمترین راهکارها در جهت توسعه روستایی پایدار رشد و توسعه کارآفرینی روستایی است.
  محورهای جشنواره
1. اقتصاد مقاومتی ،کارآفرینی
2. هم آفرینی روستایی (شبکه سازی)
3. توسعه پایدار و کارآفرینی روستا
4. زنان وکارآفرینی روستا کاربردی
5. اقتصاد انش بنیان و اقتصاد روستایی  
6. چالشها وفرصتهای کارآفرینی روستایی ( حاکمیتی/کاربردی)
7. فرآیندهای تجاری سازی ایده ها              
8. فن آوری اطلاعات و کارآفرینی روستا      
9. اکوسیستم کارآفرینی روستا      
10. مدیریت دانش روستایی و کارآفرینی
11. مسائل فرهنگی، روانشناختی در راستای کارآفرینی روستا 
 
تاریخ های مهم
تاریخ برگزاری جشنواره : 
9 الی 15 اسفند 1395

آخرین مهلت ارسال اصل مقالات : 
7 اسفند 1395

آخرین مهلت ثبت نام در کارگاهها :
8 اسفند 1395

آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره :
7 اسفند 1395

اعلام نتایج داوری مقالات :
8 اسفند 1395 

تاریخ برگزاری نمایشگاه : 
9 الی 15 اسفند 1395
از ساعت 8 الی 17

مهلت ثبت نام نمایشگاه : 
7 اسفند 1395

دبیرخانه جشنواره
محل برگزاری جشنواره : دانشکده فنی و حرفه ای دختران دکتر شریعتی

آدرس دبیرخانه :
تهران - بزرگراه شهید تندگویان - میدان بهمن - خیابان میثاق جنوبی - خیابان 61 شرقی - دانشکده فنی و حرفه ای دختران دکتر شریعتی تهران

تلفن : 55025858-021

فکس :
55503769-021

صندوق پستی :
1891816851


شنبه 04 آذر ماه 1396

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان

پوستر کنفرانس